Fotowoltaika w Gnieźnie? Wybierz ekologiczną i tanią energię do domu!

Energia elektryczna jest jednym z najszybciej drożejących mediów. Podwyżki prądu dają się odczuć w każdej dziedzinie, począwszy od cen żywności po komunikację. Na wiele z nich nie masz wpływu, co nie oznacza, że nie możesz w ogóle decydować o tym, ile wydajesz na prąd. Masz dom w Gnieźnie? Panele fotowoltaiczne pomogą Ci w kontrolowaniu oraz w obniżeniu wydatków.

Panele fotowoltaiczne w Gnieźnie – tania energia odnawialna

Fotowoltaika jest obecna w Polsce już od wielu lat, jednak przez długi czas była dostępna tylko dla nielicznych. Skierowanie uwagi świata na zanieczyszczenia i degradację środowiska, a także wyczerpywanie się złóż paliw kopalnych sprawiło, że coraz popularniejszym tematem dyskusji staje się energia odnawialna. Nie bez znaczenia jest jej ekologiczny charakter, jednak do głównych atutów tej technologii zaliczają się niskie koszty produkcji oraz to, że jej źródła są niewyczerpane.

Efektem tej sytuacji jest trwający od wielu lat systematyczny spadek cen fotowoltaiki, dzięki czemu obecnie jest ona dostępna dla przeciętnego właściciela domu jednorodzinnego również w mieście takim jak Gniezno. Fotowoltaika jest też doskonałym sposobem na ograniczenie wydatków na energię dostarczaną z sieci. Jeśli płacisz bardzo wysokie rachunki za prąd i chcesz je zmniejszyć, pomogą Ci w tym panele fotowoltaiczne. Gniezno jest jednym z wielu miast, w którym realizujemy takie inwestycje.

Fotowoltaika w Gnieźnie z dofinansowaniem

Decydując się na panele fotowoltaiczne w Gnieźnie, wiele zyskasz. Przede wszystkim odczujesz korzyści finansowe, które nie będą jednorazowe, lecz rozciągnięte w długim okresie. Po przejściu przez wyzwania związane z inwestycją, w każdym kolejnym roku będziesz mógł cieszyć się nieco pełniejszym portfelem. Zdecydowane zmniejszenie wydatków na energię nastąpi po okresie zwrotu inwestycji. Nie musisz na niego czekać wielu lat. Pomożemy Ci uzyskać korzystne dofinansowanie fotowoltaiki w Gnieźnie

Do dyspozycji masz kilka programów takich jak: 

  • Energia Plus, 
  • Agroenergia, 
  • Czyste Powietrze,
  • Mój Prąd – edycja 3.0 rozpocznie się w lipcu 2021 roku.

Dostępna jest także ulga termomodernizacyjna. Jeśli jesteś rolnikiem i chcesz zasilić energią ekologiczną swoje gospodarstwo, możesz też skorzystać z odliczenia od podatku rolnego. Montowane przez nas panele fotowoltaiczne w Gnieźnie i okolicy są objęte programami promującymi OZE, wśród których są też programy lokalne.

Zdecyduj się na instalację fotowoltaiczną z El Power

Nasza firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem i montażem instalacji przeznaczonych do produkcji energii ze słońca. Montujemy też panele fotowoltaiczne w Gnieźnie, w którym zrealizowaliśmy wiele innych inwestycji. Nasi fachowcy i eksperci wiedzą wszystko o fotowoltaice, a doświadczenie i ponad 700 realizacji fotowoltaicznych sprawiają, że podejmujemy się każdego wyzwania.

Co oferujemy w ramach współpracy? Jeśli interesuje Cię fotowoltaika w Gnieźnie, masz w tym mieście dom i chcesz go zasilić tanią energią, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Oferujemy:

  • przeprowadzenie audytu w celu spersonalizowania instalacji i dostosowania jej do Twoich potrzeb,
  • doradztwo w zakresie optymalnego doboru sprzętu,
  • sprzedaż zestawów fotowoltaicznych,
  • montaż fotowoltaiki,
  • doradztwo i obsługę posprzedażową. 

Zapewniamy doradztwo i dobór elementów instalacji

Jednym z największych problemów związanych z fotowoltaiką jest dopasowanie elementów instalacji do potrzeb energetycznych budynku. Złożona i często droga konstrukcja nie może być wymieniona, jeśli nie spełnia oczekiwań. Jeśli techniczne aspekty fotowoltaiki są Ci obce, jedynym źródłem wiedzy pozostaje Internet i wątpliwe, nie zawsze zgodne z rzeczywistością porady. 

Zamiast stawiać na wątpliwe źródła i niepewne dane, zaufaj naszym ekspertom. Dzięki doradztwu, jakie oferujemy, i projektom instalacji zyskasz gwarancję, że zainwestowane pieniądze nie będą stracone. My się na tym znamy. Dlatego powiemy Ci, jak dobrać ogniwa, dopasować wielkość paneli czy model inwertera, aby Twoja domowa elektrownia słoneczna była efektywna i a jej koszt szybko się zwrócił. Pomożemy Ci też pokonać bariery urzędowe i te związane z podłączeniem do sieci.