Fotowoltaika w Pniewach – zainwestuj i obniż rachunki za prąd nawet o 90%

Ceny prądu wzrastają nieustannie, a w kolejnych latach można się spodziewać kolejnych podwyżek. Na to jako klient nie masz wpływu. Możesz jednak zacząć produkować własny, darmowy prąd i uniezależnić się od stawek narzucanych przez zakład energetycznych. Rozwiązaniem jest fotowoltaika. Pniewy to miasto, w którym możesz zlecić wykonanie tego innowacyjnego systemu El Power.

Panele fotowoltaiczne – Pniewy i okolice

El Power to zespół ekspertów w zakresie fotowoltaiki. Wykonaliśmy ponad 700 instalacji, a nasi klienci przestali płacić wysokie rachunki za prąd. Jak to możliwe? Sekretem sukcesu jest mikroinstalacja fotowoltaiczna. To ona będzie odpowiedzialna za zaspokojenie Twojego domu, firmy czy gospodarstwa rolnego na energię elektryczną, i to przez cały rok!

Jak to możliwe? Jako właściciel mikroinstalacji do 50 kWp stajesz się prosumentem. To oznacza, że możesz magazynować nadwyżki prąd, który wytworzą panele fotowoltaiczne w Pniewach wiosną i latem w zasobach zakładu energetycznego. Zgodnie z zasadami net-meteringu odbierzesz 70 lub 80% wysłanej energii zupełnie za darmo – np. zimą, gdy słońca jest mniej. Zadbamy o precyzyjne zwymiarowanie Twojej instalacji – tak, abyś nie musiał dodatkowo sięgać po prąd z sieci.

Interesuje Cię fotowoltaika? Pniewy to miasto, w którym zrealizujemy Twój projekt

El Power zapewnia kompleksową obsługę w zakresie fotowoltaiki w Pniewach. Przeprowadzimy Cię przez realizację inwestycji od A do Z i zajmiemy się:

  • doradztwem technicznym – nasi eksperci bezpłatnie sprawdzą warunki techniczne dla instalacji i dokonają wyceny. Doradzimy, jaki typ paneli wybrać i znajdziemy idealne miejsce na ich umieszczenie,
  • doborem komponentów instalacji – współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami falowników i modułów PV, których jakości można zaufać,
  • montażem – nasi specjaliści wykonają całą instalację: od umieszczenia w Pniewach paneli fotowoltaicznych na dachu, przez poprowadzenie przewodów, zamontowanie zabezpieczeń, podłączenie inwertera, aż po uruchomienie systemu,
  • formalnościami – pomożemy Ci m.in. ubiegać się o dotację na fotowoltaikę w Pniewach, w ramach lokalnych programów oraz tych rządowych, np. Mój Prąd czy Czyste Powietrze,
  • finansowaniem – ułatwimy Ci znalezienie dogodnego źródła pokrycia jednorazowych kosztów inwestycji w panele fotowoltaiczne. Pniewy to miejscowość, w której możesz skorzystać z kilku opcji.

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz dowiedzieć się, ile będą kosztować w Pniewach panele fotowoltaiczne oraz jakie osiągniesz oszczędności przez kolejne 25-35 lat? Skontaktuj się i dowiedz więcej!