Fotowoltaika – Przeźmierowo i okolice

Chcesz obniżyć rachunki za prąd nawet o 90% i cieszyć się darmową elektrycznością przez co najmniej 25-30 lat? Rozwiązaniem dla Ciebie są panele fotowoltaiczne. Przeźmierowo to miasto, w którym usługi w tym zakresie realizuje El Power. Skorzystaj z pomocy doświadczonych fachowców i przestań przepłacać za energię!

Panele fotowoltaiczne w Przeźmierowie – jak to działa?

Panele fotowoltaiczne pozwalają na produkcję prądu z darmowej, odnawialnej energii płynącej ze słońca. Jest on przetwarzany w falowniku, dzięki czemu możesz przy jego pomocy zasilać wszystkie domowe/firmowe sprzęty oraz instalacje.

Inwestycja w fotowoltaikę w Przeźmierowie to jednorazowy wydatek, który przyniesie zyski nawet przez kilkadziesiąt lat – instalacja działa bezobsługowo i zaspokaja do 100% zapotrzebowania energetycznego budynku. Wszystko dzięki możliwości rozliczenia nadwyżek energii z ZE zgodnie z zasadą net-meteringu.

Postaw na kompleksową obsługę w zakresie fotowoltaiki. El Power zapewnia wsparcie na każdym etapie: od wyceny i zaprojektowania systemu, przez jego montaż i uruchomienie, aż po wsparcie przy uzyskiwaniu dotacji oraz doborze optymalnej metody finansowania. 

Zapraszamy!