Doradztwo przy wyborze instalacji Fotowoltaicznej

Nasi eksperci indywidualnie doradzą, dobiorą odpowiedni sprzęt oraz przeprowadzą audyt, aby spersonalizować instalacje pod Państwa potrzeby.

Dobór odpowiednich komponentów oraz produktów jest bardzo ważny, gdyż warunkuje działanie całej instalacji fotowoltaicznej. Zaproponujemy odpowiednią wielkość instalacji tak aby inwestycja zwróciła się jak najszybciej to możliwe oraz była dla Państwa satysfakcjonująca pod każdym względem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy związanej z instalacjami fotowoltaicznymi oraz elektrycznymi.

Bardzo ważnym elementem w przypadku doboru instalacji fotowoltaicznej jest audyt naszego doradcy na miejscu. Możemy wtedy określić wielkość powierzchni, którą możemy wykorzystać na montaż oraz sprawdzić, czy Państwa instalacja elektryczna pozwala na podłączenie mikroinstalacji.

Po zakupie nie zostawiamy klienta bez opieki. Staramy się aby wszelkie wątpliwości po sprzedażowe zostały rozwiązane. Dlatego zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Doradcy przeprowadzą naszych klientów przez cały proces zakupu i montażu instalacji fotowoltaicznej, aż do okresu po instalacji i opieki nad klientem.

Mimo niedługiego czasu na rynku mamy w swoim zespole ludzi z wieloletnim doświadczeniem na rynku fotowoltaiki i elektryki. Ponad 700 realizacji fotowoltaicznych i grono zadowolonych klientów.

Zapraszamy do kontaktu!