Wydajesz krocie na prąd? Fotowoltaika w Poznaniu obniży Twoje rachunki.

Dostęp do taniej energii odnawialnej od lat jest marzeniem wielu Polaków. W ostatnich latach jego spełnienie stało się całkiem realne, dzięki systematycznemu spadkowi cen fotowoltaiki i pojawieniu się różnych form dofinansowania. Dla mieszkańców Wielkopolski korzystną opcją są panele fotowoltaiczne z Poznania, które montuje firma El Power. Dowiedz się więcej na temat naszej oferty i jej zalet.

Fotowoltaika z Poznania jako przykład ekologicznego myślenia

Poznań jest dużym miastem wojewódzkim, w którym zanieczyszczenie powietrza osiąga wysoki poziom. Dla mieszkańców jest to problemem, gdyż nieustannie przyczynia się do pogarszania stanu zdrowia, niosąc długofalowe konsekwencje. Z tego powodu właśnie korzystanie z odnawialnych źródeł energii powinno mieć duże znaczenie. Każde nowe panele fotowoltaiczne w Poznaniu mogą oznaczać o jeden mniej kocioł centralnego ogrzewania. To z kolei niesie za sobą zmniejszenie emisji CO2 i innych zanieczyszczeń do atmosfery.

Jako doświadczeni w tej dziedzinie specjaliści wiemy, jak ważną rolę w ekologii odgrywają ogniwa fotowoltaiczne. Poznań jest jednym z wielu miast, w którym propagujemy ich wykorzystanie i wykonujemy montaż instalacji. Decydując się na fotowoltaikę, nie tylko zyskujesz wymierne korzyści finansowe. Włączasz się też do grona osób, dla których ekologia i czyste powietrze mają duże znaczenie. Dbasz o przyszłość swojego miasta i odpowiednie środowisko dla swoich dzieci? Fotowoltaika w Poznaniu to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Wybierz tani prąd do domu. Zamów panele fotowoltaiczne w Poznaniu. 

Zastanawiasz się, czy inwestycja w ogniwa fotowoltaiczne z Poznania jest opłacalna? Gwarantujemy, że decydując się na takie rozwiązanie, zyskasz wiele wymiernych korzyści. Oto co możesz zyskać:

 • wysokość Twoich rachunków za prąd może obniżyć się nawet o 90% w skali roku,
 • korzystając z dofinansowania, skrócisz okres zwrotu z inwestycji, dzięki czemu już po 5-6 latach będziesz mieć prąd za darmo,
 • nie musisz martwić się przerwami w dostawach w nocy, zimą czy w dni pochmurne – pomożemy Ci podłączyć mikroinstalację do sieci lub zamontować magazyn energii,
 • montowane przez nas w Poznaniu ogniwa fotowoltaiczne są wysokiej jakości i trwałe. Dlatego możesz liczyć na ich niezawodną pracę nawet do 25 lat,
 • Twój dom zyska na wartości dzięki nowoczesnym ekologicznym rozwiązaniom,
 • korzystając z paneli, nie musisz zajmować się ich obsługą, a konserwację wykonasz szybko i bez płacenia fachowcom.

Wymienione korzyści będziesz czerpać nie tylko Ty, ale również Twoje dzieci. Jeśli budowałeś dom z myślą o kolejnym pokoleniu, z pewnością powinieneś zainwestować w ogniwa fotowoltaiczne. Poznań jest pięknym miastem, idealnym do założenia rodziny, ale życie w nim zyska na wartości, jeśli zapewnisz swoim bliskim dostęp do darmowej, ekologicznej energii.

Najlepsze ogniwa fotowoltaiczne w Poznaniu? Wybierz firmę El Power!

W dziedzinie projektowania i montażu instalacji fotowoltaicznych jesteśmy mistrzami. Działamy w wielu miastach na terenie Polski, a jednym z nich jest również Poznań. Ogniwa fotowoltaiczne, które montujemy, są wysokiej jakości, dlatego charakteryzują je odporność na uszkodzenia i efektywność. Podejmując współpracę z El Power, zyskujesz pewność, że wykonany dla Ciebie najlepszą i najbardziej wydajną instalację, dostosowaną do potrzeb energetycznych budynku.

Oferując fotowoltaikę w Poznaniu, zapewniamy:

 • dokładny audyt miejsca instalacji paneli oraz ocenę potrzeb energetycznych budynku,
 • uwzględnienie wszystkich czynników, które mogą wpływać na produkcję prądu oraz dopasowanie do nich rozwiązań technicznych,
 • doradztwo w kwestiach dotyczących wyboru zestawów, mocy elektrowni słonecznej, typu inwertera czy konstrukcji nośnej,
 • pomoc w składaniu wniosków o dofinansowanie z różnych programów,
 • dostawę i montaż paneli fotowoltaicznych w Poznaniu,
 • przygotowanie dokumentacji niezbędnej przy składaniu wniosków o kredyty i dotacje na fotowoltaikę w Poznaniu.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chcesz zadać nurtujące Cię pytania, skontaktuj się z nami, a odpowiemy na nie.

Pomyśl o przyszłości – zainwestuj w panele fotowoltaiczne w Poznaniu

Wielu osobom fotowoltaika wciąż jeszcze kojarzy się z wysokimi wydatkami i budzi sporo wątpliwości. Jedną z nich jest problem produkcji prądu tylko w określonych porach doby. Nowoczesne instalacje oraz różne rozwiązania techniczne sprawiają, że te problemy praktycznie przestają istnieć. Dlatego decydując się na podłączenie do sieci czy magazyn energii, zyskujesz gwarancję nieprzerwanego zasilania. Za kilka lat, gdy przejdziesz na emeryturę, z pewnością jeszcze bardziej docenisz inwestycję, dzięki której będziesz płacić niższe rachunki za prąd.

Fotowoltaika Poznań: szczególnie opłacalna

Moduły fotowoltaiczne Poznań to inwestycja bardziej opłacalna niż w większości innych polskich miast. Dlaczego? Rzecz w tym, iż zwykle panele słoneczne (Poznań) produkują nieco więcej energii. Wynika to z tego, że fotowoltaika — Poznań ma wyjątkowo dobre warunki do produkcji prądu z energii słonecznej dzięki dużemu nasłonecznieniu miasta. Położenie geograficzne Poznania jest umiarkowanie dobre. Jednak ukształtowanie terenu jest doskonałe i zachęca do tego, aby decydować się na instalacje fotowoltaiczne — Poznań. Płaski teren sprawia, że promienie słoneczne na drodze do paneli słonecznych w Poznaniu nie napotykają żadnych przeszkód. Zatem fotowoltaika w Poznaniu działa z wyjątkowo efektywnie.

Profesjonalnie zamontowane panele fotowoltaiczne — Poznań

O tym, na ile efektywnie działają instalacje fotowoltaiczne w Poznaniu, decyduje nie tylko lokalizacja i ukształtowanie terenu. Montaż paneli słonecznych — Poznań to kwestia równie istotna. Posiadamy w tym obszarze dużą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu wybieramy najlepsze miejsce dla modułów fotowoltaicznych i montujemy je w sposób optymalny. Wybieramy lokalizację, w której panele fotowoltaiczne — Poznań nie są przysłonięte oraz ustawiamy je pod takim kątem, pod którym będzie na nie padało najwięcej promieni słonecznych.