O NAS

Zmieniamy Twój prąd

Nasza firmie istnieje na rynku od ponad trzech lat, jednakże możemy pochwalić się wykonaniem ponad 4000 instalacji fotowoltaicznych. Posiadamy zespół, który zdobywał doświadczenie na rynku źródeł energii odnawialnej od wielu lat i nie tylko w Polsce.

Cechuje nas wysoka jakość dobieranych komponentów, duże doświadczenie w montażu, sprzedaży oraz doradztwie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, gdyż instalacja fotowoltaiczna potrzebuje też indywidualnego podejścia.

Korzystając z usług naszej firmy mogą Państwo liczyć na opiekę nad klientem nie tylko podczas sprzedaży, ale także po montażu instalacji fotowoltaicznej w zakresie jej użytkowania lub rozbudowy. Stale kontrolujemy instalacje naszych klientów w celu weryfikacji poprawności ich działania.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

O NAS

Zmieniamy Twój prąd

Nasza firmie istnieje na rynku od ponad trzech lat, możemy pochwalić się wykonaniem ponad 4000 instalacji fotowoltaicznych. Posiadamy zespół, który zdobywał doświadczenie na rynku źródeł energii odnawialnej od wielu lat. Cechuje nas wysoka jakość dobieranych komponentów, duże doświadczenie w montażu, sprzedaży oraz doradztwie. Korzystając z usług naszej firmy mogą Państwo liczyć na opiekę nad klientem nie tylko podczas sprzedaży, ale także po montażu instalacji fotowoltaicznej w zakresie jej użytkowania. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.