Fotowoltaika – Września. Produkuj darmowy prąd. Ekologicznie!

 

Masz dość ciągłych podwyżek rachunków za prąd? Możesz się nimi przestać przejmować. Rozwiązanie jest proste – to fotowoltaika. Września to kolejne miasto, którego mieszkańcy mogą skorzystać z tej technologii. Szukasz doświadczonego partnera, który pozwoli Ci zmaksymalizować oszczędności i przeprowadzi przez całą inwestycję? El Power zaprasza do współpracy.

Panele fotowoltaiczne we Wrześni – korzystna inwestycja

Ceny energii elektrycznej rosną z roku na rok, podobnie jak zapotrzebowanie na prąd. Dlatego inwestycja w technologie OZE to konieczność, jeśli nie chcesz przepłacać. Na panele fotowoltaiczne we Wrześni decyduje się coraz więcej osób – zarówno właścicieli domów jednorodzinnych, jak i firm czy gospodarstw rolnych. Dlaczego? Powód jest prosty: każdy właściciel mikroinstalacji do 50 kWp staje się prosumentem, dzięki czemu może korzystać z atrakcyjnego rozliczenia nadwyżek energii na zasadzie net-meteringu. A to oznacza obniżenie rachunków za prąd nawet o 90%!

Panele fotowoltaiczne we Wrześni:

  • wyprodukują odpowiednią ilość prądu, aby zaspokoić do 100% zapotrzebowania energetycznego budynku w ciągu roku – nadwyżki wyprodukowane latem odbierzesz np. zimą i zasilisz nimi np. ogrzewanie elektryczne,
  • są objęte szeregiem dotacji – możesz się ubiegać o wsparcie m.in. w ramach rządowych programów Mój Prąd czy Czyste Powietrze, lokalnych programów samorządowych, a także uzyskać zwrot podatku z tytułu ulgi termomodernizacyjnej,
  • są łatwe do zamontowania – nie ma potrzeby pozyskiwania pozwolenia na montaż mikroinstalacji. Jedyne formalności dotyczące paneli fotowoltaicznych we Wrześni są związane z bezpłatną wymianą licznika na dwukierunkowy.

Twoim miejscem zamieszkania jest Września? Fotowoltaika jest w zasięgu ręki!

Zainwestuj w tę zieloną technologię, aby uzyskać zwrot w ciągu ok. 5-8 lat. Pamiętaj: korzyści z fotowoltaiki we Wrześni będziesz czerpać przez co najmniej 25 lat. Z każdym rokiem Twoje zyski będą wzrastać!

Potrzebujesz wsparcia przy fotowoltaice we Wrześni? Zgłoś się do El Power. Za nami ponad 700 instalacji, a Klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie – począwszy od bezpłatnej wyceny, przez wykonanie projektu, dobranie komponentów, aż po montaż, pomoc przy formalnościach, pozyskaniu dotacji i dofinansowania, aż po uruchomienie. Zadbamy o to, aby we Wrześni panele fotowoltaiczne działały niezawodnie przez lata i przyniosły Ci rosnące zyski.

Skontaktuj się i podejmij współpracę!