Sprzedaż paneli fotowoltaicznych

Wiemy, że dzięki odpowiednio dobranym komponentom są Państwo w stanie oszczędzać sporo gotówki w skali roku. Wniosek jest jeden, fotowoltaika to czysta inwestycja!

Średnio inwestycje solarowe zwracają się w ok. 6-10 lat co czyni to bardzo rentowną inwestycją. Oprócz całkowitych realizacji montersko-sprzedażowych prowadzimy również handel panelami słonecznymi. Z racji posiadanych możliwości na rynku jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne ceny.

Prowadzimy sprzedaż i realizujemy instalacje następujących marek:

Falowniki: SofarSolar, Fronius, Huawei, SolarEdge, SMA

Moduły fotowoltaiczne: Q.CELLS, LG, JA SOLAR, RISEN, ENCORE (corab), LONGI SOLAR, TRINA SOLAR, ML SYSTEM

Posiadamy w ofercie optymalizatory Tigo oraz HoneyBee.

Jeżeli są Państwo zainteresowani innymi markami prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Z racji coraz większego zainteresowania się wśród ludzi tematem energii odnawialnej rośnie też gama produktów. Mając szeroki wybór, jesteśmy w stanie dobrać dla każdego klienta indywidualny zestaw produktów.

Po określeniu potrzeb przez klienta jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie panele słoneczne oraz wszelkie komponenty takie jak: falownik, optymalizatory, zabezpieczenia, oraz okablowanie. W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi jesteśmy dostępni dla Państwa również po sprzedaży.

Wszelkie wątpliwości czy kłopoty zawsze staramy się rozwiązywać wspólnie z klientem i pozostajemy do jego dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na rozmowę z naszym przedstawicielem.