Finansowanie Instalacji Fotowoltaicznej

Wiemy, że nie każdy może sobie pozwolić na tego typu inwestycję od ręki, ale jesteśmy pewni, że warto skorzystać z różnych opcji zdobycia budżetu. Wychodząc naprzeciw obecnym możliwością finansowania Twojej inwestycji mamy dla Ciebie kilka możliwości.

Pracujemy z sprawdzonymi partnerami: Santander, InBank, Credit Agricole czy Allior. 

Oprócz pomocy w ubieganiu się o dotację, pomożemy Ci również we wzięciu kredytu na opłacenie Twojego domowego systemu fotowoltaiki. Od teraz zajmiemy się od początku do końca wszelkimi formalnościami związanymi z jego otrzymaniem. Nie musisz się o nic martwić! Jako pośrednicy banku mamy dla Ciebie okazję rozłożyć kredyt nawet do 120 rat!

To wszystko powoduje, że Twój budżet domowy zostanie obciążony niemal podobną wartością co obecny rachunek za prąd. Wszystkie kredyty mają bardzo dobre warunki i niskie oprocentowanie. Posiadasz pełną elastyczność i możesz spłacić kredyt przed czasem. Jest to bardzo atrakcyjna oferta, gdzie dostarczasz tylko potrzebne dokumenty, a my zajmiemy się całą resztą związaną z umową kredytową. Jak zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółowych informacji w naszym biurze, pod telefonem widocznym u góry strony oraz mailowo. Jeżeli chcesz przyjedziemy do Twojego domu i załatwimy tam wszelkie sprawy. Wygoda przede wszystkim! Następnie My zajmujemy się całą resztą.  Przyjdź i sprawdź dostępne warianty i możliwości specjalnie przygotowane dla Ciebie i Twojej wymarzonej domowej elektrowni!